menu
Tot 1,5% Cashback
op lot.com
Shop & ontvang cashback

Vliegtickets tegen de laagst mogelijke prijs. Een losse vlucht, of een retourvlucht.

Tot 1,5% Cashback
op lot.com
Shop & ontvang cashback

Bevestiging
4 uur
Goedkeuring
2 maanden
Claims
0%
Claims Toegewezen
0%
Claim types
Geen cashback
Onterecht afgekeurd
Verkeerd cashbackbedrag

Volg onze cashback regels om te zorgen dat je de cashback ook echt ontvangt

Vul jouw winkelmandje pas nadat je via onze site hebt doorgeklikt

Check dat jouw browser alle cookies accepteert

Gebruik een browser waarin geen Adblockers geïnstalleerd zijn

Cashback overzicht

1,5% Vliegticket

Voorwaarden

  • Je ontvangt cashback over de orderwaarde excl. belastingen en toeslagen
  • Op elke aankoop zijn de algemene cashback regels van toepassing.